Home
>
Apps
>
Tools
>
Regedit Green Ms App Player MOD APK 1.0 (Nyahkunci Penuh)
Regedit Green Ms App Player

Regedit Green Ms App Player

3.1K Tontonan
Unlocked
Tools v1.0
Tontonan 3.1K
Versi 1.0
Saiz 5.48MB
Penilaian 4.8
Sumber Google Play
Penerangan

Muat turun Regedit Green Ms App Player MOD APK untuk akses kawalan sensitiviti pantas, crosshair CrossBall, dan pemantauan FPS tanpa iklan percuma.

Maklumat APK

Butiran Kandungan

Nama Aplikasi
Regedit Green Ms App Player
Pakej
com.regedit.green.ms.app.player.ff
Kategori
Tools
Versi
1.0
Saiz
5.48MB
Dikemas Kini
2026-08-23
Tontonan
3.1K
Downloads
1.3K
Maklumat MOD
Unlocked
Regedit Green Ms App Player thumbnail
Featured App Preview Verified Clean & Safe

Tangkapan Skrin

8 imej
2 min bacaan

Butiran Kandungan

Tingkatkan Prestasi Permainan dengan Regedit Green Ms App Player

Regedit Green Ms App Player ialah aplikasi utiliti pintar yang direka khas untuk membantu pemain mengoptimumkan tetapan visual dan kawalan permainan mereka secara menyeluruh. Dilengkapi dengan antara muka hijau moden, aplikasi ini menyediakan alat pelarasan sensitiviti, penyesuaian butang, dan maklumat prestasi peranti. Melalui versi MOD APK ini, semua ciri premium dan pilihan visual canggih telah dinyahkunci sepenuhnya untuk memberikan kelebihan bermain tanpa sebarang bayaran.

Apakah itu Regedit Green Ms App Player?

Regedit Green Ms App Player dibangunkan sebagai alat bebas yang bertujuan memberikan pengalaman latihan dan permainan yang lebih tersusun serta selesa untuk para pemain. Pengguna boleh mengubah suai elemen visual, mencipta susun atur HUD tersuai, dan menguji responsiviti skrin dengan sangat mudah. Aplikasi ini sangat berguna untuk pemain yang ingin meningkatkan ketepatan sasaran dan memantau kestabilan perkakasan telefon pintar semasa perlawanan yang sengit.

Ciri-Ciri Utama

  • Penyesuaian Butang Ball — Ubah saiz, warna, kelegapan (opacity), dan garisan luar butang mengikut keselesaan jari anda ketika bermain.
  • Alat Visual CrossBall & HUD — Tambahkan penunjuk sasaran (crosshair) tersuai pada skrin untuk memudahkan bidikan tepat ke arah musuh.
  • Pengurusan Sensitiviti — Laraskan gaya sensitiviti skrin dengan lancar untuk pergerakan kamera yang lebih responsif, stabil, dan pantas.
  • Status Prestasi Peranti — Paparkan kadar bingkai (FPS), suhu bateri, dan status keseluruhan sistem secara masa nyata sebelum bermain.
  • Antara Muka Mesra Pengguna — Reka bentuk bertema hijau yang kemas, ringan, serta menyokong pelbagai pilihan bahasa antarabangsa dengan jelas.

Ciri-Ciri MOD

  • Semua Ciri Dinyahkunci — Akses penuh kepada semua alatan visual canggih, tema warna, dan tetapan kustom tanpa sebarang langganan.
  • Tanpa Iklan Mengganggu — Nikmati sesi konfigurasi yang lancar tanpa gangguan sebarang iklan sepanduk atau pop-up yang menjengkelkan.
  • Prestasi Dioptimumkan — Mengurangkan penggunaan memori sistem untuk memastikan aplikasi berjalan pantas tanpa sebarang isu lag.
  • Simpanan Profil Tanpa Had — Cipta dan simpan pelbagai tetapan susun atur kawalan kegemaran anda tanpa sebarang had kuota simpanan.

Cara Memasang

  1. Nyahpasang versi lama Regedit Green Ms App Player daripada peranti Android anda sekiranya telah dipasang sebelumnya.
  2. Muat turun fail Regedit Green Ms App Player MOD APK versi terkini melalui pautan selamat yang disediakan di laman web kami.
  3. Buka menu tetapan keselamatan telefon anda dan aktifkan kebenaran untuk pilihan 'Sumber Tidak Diketahui' (Unknown Sources).
  4. Buka fail APK yang dimuat turun, selesaikan pemasangan, dan lancarkan aplikasi untuk mula menyesuaikan susun atur permainan anda.

Soalan Lazim

Adakah Regedit Green Ms App Player MOD APK selamat untuk digunakan?

Ya, fail APK modifikasi ini telah diimbas secara menyeluruh dan bebas daripada sebarang virus, perisian hasad, atau ancaman keselamatan.

Adakah penggunaan aplikasi ini akan menyebabkan akaun permainan saya disekat?

Tidak, aplikasi ini hanya berfungsi sebagai alat bantuan visual dan pemantau maklumat perkakasan luaran tanpa mengubah data teras permainan.

Adakah saya perlu melakukan root pada telefon Android saya?

Tidak perlu. Aplikasi ini boleh dipasang dan berfungsi sepenuhnya pada semua peranti Android standard tanpa memerlukan akses root.

Bagaimanakah cara menukar bahasa dalam aplikasi?

Anda boleh menukar bahasa dengan mudah melalui menu tetapan aplikasi yang menyediakan pilihan bahasa Inggeris, Sepanyol, dan Portugis Brazil.

Nilaikan Aplikasi Ini

Apa pendapat anda tentang Regedit Green Ms App Player? Ketik bintang untuk mengundi!

4.8 / 5.0

Komen

0

Akaun tidak diperlukan. Komen disiarkan serta-merta.

Belum ada komen. Jadilah yang pertama!